ФОТО: Ілля Варламов

Хасидам заборонили цьогоріч відвідувати Україну під час Рош га-Шана

Кабмін підтримав рішення заборонити хасидам відвідувати Україну під час святкування Рош га-Шана – іудейського Нового року – у 2020 році. Причина заборони – поширення коронавірусу.

Щороку до Умані приїздить 30 – 50 тисяч хасидів з різних країн, які протягом кількох днів святкують Рош га-Шана та проводять релігійні обряди, відвідують святі місця. Під час пандемії це створює ризики розповсюдження СOVID-19 для місцевого населення.

Про це повідомляють у пресслужбі МВС.

Аналогічна ситуація спостерігається і в інших державах. Що змушує уряди цих країн повертатися до більш жорстких карантинних обмежень. Ми дійшли висновку, що епідеміологічна ситуація в країні та світі не дає змоги організовувати та проводити масові заходи, тим паче за участі іноземців, – зазначив міністр МВС Арсен Аваков.

За словами Авакова, аналогічної домовленості МВС досягло з представниками Української православної церкви і Православної церкви Московського патріархату, які відмовилися від проведення Хресної ходи через пандемію. Тому Україна сподівається на розуміння з боку хасидської релігійної спільноти.

Нагадаємо, станом на 17 серпня в Україні 92 820 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 2089 летальних, 48 164 пацієнти одужало. За добу зафіксовано 1464 нові випадки.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram