Кайти-гіганти, козацькі розваги та діджей-сети: на Миколаївщині готуються до масштабного фестивалю

Миколаївщина готується до масштабного фестивалю повітряних зміїв «Ultra Fest Trykhaty». Цьогоріч вже традиційне для села Трихати свято приурочать до 30-річчя незалежності України.

Про це повідомляє кореспондентка телеканалу «МАРТ».

Щороку «Ultra Fest Trykhaty» збирає у невеличкому мальовничому селі Трихати Миколаївської області понад 30 000 відвідувачів з різних куточків України. У 2020 через карантин організатори були змушені відмовитися від участі іноземних учасників та скупчень великої кількості людей на локаціях. Тепер потрохи повертаються до масштабності і планують показати ще більше.

У цьому році ми вводимо браслет знижок. Його отримає кожна людина, яка скористається офіційним трансфером або послугами туристичної фірми-партнера. По-перше, це такий сувенір на згадку, а по-друге, охочі отримають знижку на атракціонах та фудкортах та зоні майстер-класів. Також таким способом ми дізнаємося більш-менш точну кількість туристів, які до нас завітають, – розповів журналістам під час пресконференції головний режисер фестивалю Андрій Нерода.

Вже 21-22 серпня усі охочі зможуть знову насолодитися кайтами-гігантами в небі. Запускатимуть повітряних зміїв як українські професійні команди, так і учасники з Туреччини, Естонії та Шотландії. Обов’язкова умова участі для іноземців одна – сертифікат про вакцинацію проти COVID-19. Бо фестиваль має бути безпечним, наголошують організатори.

Україну представлятимуть близько 10 команд з різних областей та регіонів. Також ми будемо залучати і вихованців гуртків з виготовлення повітряних зміїв. Вони вже майструють кайти, щоб незабаром показати їх на фестивалі, – зазначила експертка з кайтів Анна Компанієць.

Фестиваль повітряних зміїв «Ultra Fest Trykhaty» у два міжнародні календарі подій Американської асоціації повітряних зміїв. А ще став переможцем у грантовій програмі «Культура. Туризм. Регіони» від Українського культурного фонду. Проєкт отримав 439 балів з 500 можливих і посів 18 місце зі 134 фестивалів України. Підтримує проєкт і голова Миколаївської обласної державної адміністрації Віталій Кім спільно з Управлінням туризму і курортів.

Це вже не перший фестиваль, що розвиває подієвий туризм на Миколаївщині. Цього туристичного сезону ми вже провели IRONmaracas Extreme Fest, Koblevo Freedom Fest, Mykolaiv Jazz Fest, Race Nation. Усі ці заходи мотивують туристів приїжджати у наш регіон, відкривати для себе унікальні туристичні об’єкти. Також такі івенти стимулюють економіку та бізнес, – каже радниця голови Миколаївської ОДА з питань туризму Тетяна Волинець.

Розважитися на фестивалі зможе кожен: і дорослий, і малий. Відвідувачі стануть свідками змагання професійних кухарів з приготування страв української кухні, змайструвати і запустити в небо власний кайт, приєднатися до майстер-класів з йоги чи фітнесу, завітати до козаків або подивитися мотошоу.

Цікавим буде дозвілля і ввечері, на захід приїдуть резиденти двох найбільших радіостанцій України. Вхід на фестиваль вільний.

Нагадаємо, миколаївська ралійна команда Mykolaiv Rally Team посіла 2-е місце на Кубку Лиманів.

Раніше повідомлялося, Bridges of Ingul – 2021: у Миколаєві завершився міжнародний шаховий турнір.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram