Кабінет Міністрів України. Фото - railinsider.com.ua

Кабмін змінив порядок видачі посвідчень багатодітним сім’ям

Кабінет Міністрів вніс зміни до Порядку виготовлення і видачі посвідчень батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї.

Про це повідомляє Укрінформ, посилаючись на Міністерство соціальної політики.

“На засіданні уряду внесено зміни до Порядку виготовлення і видачі посвідчень батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї, що створить зручні умови до надання соціальних послуг багатодітним сім’ям”, – ідеться в повідомленні.

Зазначається, що ухвалене рішення дозволить надати можливість подавати заяви та документи, у тому числі для оформлення згаданих посвідчень як при особистому зверненні, так і через інтернет та поштою.

Читайте також: Книга «Справа Василя Стуса» вийде в аудіоформаті

Окрім того, рішення дасть змогу врегулювати питання подовження терміну дії посвідчення у разі навчання дитини за денною формою у закладах загальної середньої, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти.

У Мінсоцполітики наголошують, що оптимізація виготовлення та видачі посвідчень батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї створить доступні умови для звернень громадян, які потребують соціального захисту, що є одним із завдань органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

Нагадаємо, що в Україні з листопада цього року розпочне роботу колцентр із підтримки онкопацієнтів та їхніх близьких від Фундації ВАРТОЖИТИ.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram