В Україні запускають колцентр для підтримки онкохворих

В Україні у листопаді цього року розпочне роботу колцентр із підтримки онкопацієнтів та їхніх близьких від Фундації ВАРТОЖИТИ.

Про це повідомляє МОЗ у Facebook, повідомляє Укрінформ.

“Після повноцінного запуску колцентру ВАРТОЖИТИ онкопацієнти та їхні близькі з будь-якого куточка України зможуть зателефонувати на єдиний короткий номер і безкоштовно отримати один із трьох видів допомоги: консультацію фахового онкопсихолога, відповідь експертів на усі питання, пов’язані з діагнозом: де знайти гроші на лікування, які ліки та послуги може і повинна надавати держава, як знайти “свого” лікаря, які аналізи здавати тощо, безкоштовне таксі до одного з державних онкоцентрів і назад додому”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що першою лінією допомоги, з якої розпочнеться всеукраїнська історія колцентру, стане лінія безкоштовного таксі для онкопацієнтів, адже в умовах поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, людям із вразливим імунітетом вкрай небезпечно користуватися громадським транспортом.

Читайте також: Сімейний лікар розповіла про правила харчування при COVID-19

Проєкт колцентру реалізовується за інформаційної підтримки Міністерства охорони здоров’я України та втілюється завдяки співпраці соціально відповідальних представників приватного сектору та небайдужих громадян.

Нагадаємо, що Президент Володимир Зеленський готовий випробувати на собі українську вакцину від COVID-19 в разі її успішного створення.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram