Фото: Юлія Орлова / Facebook

Книга «Справа Василя Стуса» вийде в аудіоформаті

Книга Вахтанга Кіпіані «Справа Василя Стуса», з якої 19 жовтня суд постановив вилучити інформацію про голову політради партії «ОПЗЖ» Віктора Медведчука, вийде в аудіоформаті.

Про це Вахтанг Кіпіані повідомив на своїй сторінці в Facebook.

Зокрема, він повідомив, що «Справа Василя Стуса» вийде в аудіоверсії, а озвучить її відомий режисер і актор Ахтем Сеітаблаєв.

При цьому керівник видавництва VIVAT Юлія Орлова на своїй сторінці в Facebook повідомила, що видавництво разом з партнерами АБУК почали роботу над записом аудіо адаптації книги.

Ви ж пам’ятаєте, що книга на 80% складається з архівних документів. Деякі з них важко сприймати на слух, тому ми адаптуємо аудіоверсію для полегшення сприйняття на слух і скоротимо її. Але будьте впевнені – найважливіше точно буде озвучено, – написала вона.

Нагадаємо, 19 жовтня суд постановив вилучити інформацію про голову політради партії «ОПЗЖ» Віктора Медведчука, а також суд заборонив поширення друкованого тиражу до усунення порушення немайнових прав Медведчука.

Автор книги «Справа Василя Стуса» Вахтанг Кіпіані планує подавати апеляцію на рішення Дарницького райсуду Києва про заборону продавати книгу, в якій згадується Віктор Медведчук.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram