Фото: Аntikor.com.ua

Кабмін розглядає питання створення в Миколаєві корабля-музею на базі крейсера «Україна», — ЗМІ

Національний військово-історичний музей України займеться створенням корабля-музею на базі колишнього ракетного крейсера «Україна» в Миколаєві.

Про це в своєму Telegram-каналі повідомив журналіст Олег Деренюга.

Перед цим Міноборони за шість місяців забезпечить безповоротне пошкодження озброєння і устаткування корабля.

До Миколаєва сьогодні приїхав керівник «Укроборонпрому» Юрій Гусєв. Офіційної інформації про це на сайті держконцерну немає. Нічого не пише і Миколаївська ОДА. Можливо, він приїхав з новинами про рішення Кабміну зі створення корабля-музею на базі крейсера «Україна». Джерело «НикВести» в Кабміні надало відповідний проект постанови, який розглядався на останньому засіданні уряду. У документі зазначається, що облаштуванням музею має зайнятися установа Міноборони, а саме Національний військово-історичний музей України, — зазначив Олег Деренюга.

Фото: Олег Деренюга / Telegram-канал

Варто зауважити, що рішення Кабміну набуде чинності після Указу Президента України Володимира Зеленського.

Слід відзначити, що офіційної інформації про це на сайті держконцерну немає, як і немає повідомлень від прес-служби облдержадміністрації.

Нагадаємо, у грудні 2020 року стало відомо, що Міністерство оборони України заборгувало «Миколаївському суднобудівному заводу» 88,5 мільйонів гривень за утримання ракетного крейсера «Україна».

Також «МАРТ» повідомляв, Голова Миколаївської обласної державної адміністрації Віталій Кім заявив, що на сьогоднішній день йде робота по розробці проекту перебудови крейсера «Україна» у плавучий музей.

Як відомо, у Міноборони розповіли, як можна вивести крейсер «Україна» із заводу в Миколаєві.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram