Фото: Pixabay.com

Італія оголосила локдаун на Різдво і Новий рік

Уряд Італії оголосив про введення загальнонаціонального карантину протягом більшої частини різдвяного і новорічного періоду для боротьби зі зростанням числа випадків коронавірусу.

Про це повідомляє Діло з посиланням на ВВС. Обмеження “червоної зони” будуть діяти по всій Італії з 24 по 27 грудня, з 31 грудня по 3 січня і з 5 по 6 січня.

“У цей період люди можуть виходити з дому тільки по роботі, в разі потреби і за станом здоров’я”, – сказав прем’єр-міністр Джузеппе Конте.

Неосновні магазини, ресторани і бари будуть закриті, а італійцям дозволено подорожувати тільки по роботі, за станом здоров’я і з надзвичайних обставин.

Читайте також: У Сінгапурі в новонародженої дитини виявили антитіла до COVID-19

Правила дозволять людям приймати вдома максимум двох гостей, не рахуючи дітей молодше 14 років. Комендантська година діятиме з 22:00 до 05:00.

Читайте також: Нідерланди ввели локдаун на Різдво і Новий рік

Слабші обмеження будуть діяти з 28 по 30 грудня і 4 січня. У ці дні люди зможуть вільно залишати свої будинки, але бари і ресторани залишаться закритими.

Нагадаємо, що у Німеччині, на тлі складної ситуації з пандемією коронавірусу, з 16 грудня запровадили жорсткий локдаун, який триватиме як мінімум до 10 січня. У свою чергу, у Польщі з 28 грудня вводять новорічний локдаун.

Раніше повідомлялось, що для зупинки пандемії COVID-19, необхідно вакцинувати 60-70% населення планети. Такий рівень вакцинації дозволить розірвати ланцюжок поширення коронавірусу.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram