Історичне кубкове досягнення МФК «Миколаїв» сезону 2016-17

Під час карантину і призупинення футбольних чемпіонатів програма «Вперед Миколаїв» продовжує згадувати яскраві перемоги головної футбольної команди міста та робить для вас невеличкий екскурс в історію футбольного клубу «Миколаїв» у новітній українській історії.

За часів незалежної України у головної футбольної команди міста було декілька яскравих сезонів. А ось найкрутіші перемоги, окрім звісно часів, коли команду тренував Анатолій Заяєв, випали на кубкові зустрічі у сезонах 2015-16, 2016-17 років. Тоді командою керував, можна сказати учень Анатолія Миколайовича Заяєва, Руслан Забранській.

Дивіться також: “Будем играть до последнего!”

У сезоні 2015-17 першоліговий МФК «Миколаїв» вперше у своїй історії дійшов до півфіналу, розіграшу кубка України, поступившись там київському «Динамо». У трьох із чотирьох матчів на шляху до цього досягнення «Корабели» перемагали у післяматчевих пенальті. Багато в чому завдяки діям свого голкіпера, а нині тренера МФК «Миколаїв» Романа Чумака. Один із таких поєдинків та дії команди підчас післяматчевих пенальті згадуємо в програмі «Вперед Миколаїв».

Дивіться також: Десятый юбилейный «Кубок Николаевской области по Киокусин KWF 2020»

Нагадаємо, у сезоні 2015-16 головною сенсацією етапу однієї шістнадцятої фіналу стала перемога першолігового МФК «Миколаїв» над грізним колись харківським «Металістом»  з рахунком 2:1.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram