Як МФК «Миколаїв» Металіст перемагав

Під час карантину і призупинення футбольних чемпіонатів є можливість згадати історичні матчі різних часів. Програма «Вперед Миколаїв» теж вирішила не відставати та робить для вас невеличкий екскурс в історію футбольного клубу «Миколаїв» у новітній українській історії.

За часів незалежної України у головної футбольної команди міста було декілька яскравих сезонів. А ось найкрутіші перемоги, окрім звісно часів, коли команду тренував Анатолій Заяєв, випали на кубкові зустрічі у сезонах 2015-16, 2016-17 років, коли командою керував, можна сказати учень Анатолія Миколайовича Заяєва, Руслан Забранській.

Дивіться також: Главный тренер ГК «Реал», Наталья Пархоменко, о сезоне, медалях, домашней площадке еврокубках и молодежи!

У сезоні 2015-16 головною сенсацією етапу однієї шістнадцятої фіналу стала перемога першолігового МФК «Миколаїв» над грізним колись харківським «Металістом»  з рахунком 2:1. Головним героєм того поєдинку був Віктор Берко, якій зміг відзначитись двічі. І двічі він це робив бездоганно виконуючи штрафні удари. Як це було, дивіться в огляді того матчу.

Нагадаємо, півзахисник Ігор Семенина та голкіпер Денис Старченко покинули першоліговий МФК “Миколаїв”. 

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram