Фото: Офіс генерального прокурора

Ірина Венедіктова представила нового керівника Миколаївської обласної прокуратури

5 березня, Генеральний прокурор Ірина Венедіктова представила нового керівника Миколаївської обласної прокуратури, ним став Володимир Говоруха.

Про це повідомляється на сайті Офісу Генпрокурора.

Зокрема, Ірина Венедіктова висловила надію, що спільно з новим керівництвом прокуратури Миколаївської області вдасться домогтися більшої довіри до органу державної влади.

Роботи в регіоні дуже багато і основне завдання прокуратури бути ефективною і справедливою – тим органом, який дієво координує всю правоохоронну систему і який поважають люди. Для цього треба ще чимало зробити і я сподіваюсь, що ми досягнемо спільної мети – підвищення суспільної довіри, заради якого ми починали реформу нашої інституції, – заявила Ірина Венедіктова.

Фото: Офіс генерального прокурора

Крім того, вона повідомила, що у березні по всій країні почнуть роботу окружні прокуратури, які замінять місцеві.

Окружні прокуратури в безпосередньому контакті з громадою і в них найбільше навантаження. Дуже важливо, щоб процес перезавантаження жодним чином не позначився на роботі – це масштабні зміни: ми атестували всіх прокурорів, змінюється штатний розпис, створюються нові юрособи. Але держава не повинна відчути жодних зволікань чи пауз у зв’язку з цим переходом, – додала генпрокурор.

Нагадаємо, прокуратура вважає неприпустимим тиск на суд у справі Сергія Стерненка.

Як відомо, 3 лютого, у Миколаєві затримано начальника районної ДВС та посередника під час отримання хабаря у розмірі 3000 доларів.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram