Прокуратура вважає неприпустимим тиск на суд у справі Стерненка

Будь-який тиск на суд у зв’язку з обвинувальним вироком активістові Сергію Стерненку, є неприпустимим.

Як передає Укрінформ, так керівник Одеської прокуратури Сергій Костенко прокоментував у Facebook перебіг судового засідання у справі Сергія Стерненка та акції протесту, що відбулись у різних містах України.

“Вважаю неприпустимим будь-які дії щодо тиску на український суд. Якщо ми бажаємо будувати правову державу, то треба мати можливість виносити вироки без будь-яких незаконних дій, тиску, спотворення самої процедури справедливого судового розгляду, яке очікує суспільство”, – сказав Костенко.

Він підкреслив, що прокурори Одеської обласної прокуратури підтримували публічне обвинувачення колишнього лідера одного з громадських рухів Одеси Сергія Стерненка у незаконному поводженні зі зброєю, викраденні людини та розбійному нападі за попередньою змовою групою осіб.

Читайте також: У сутичках на Банковій постраждали 27 правоохоронців

Вчора Приморський районний суд Одеси засудив активіста Сергія Стерненка до 7 років і трьох місяців позбавлення волі з конфіскацією половини майна.

Після рішення, у Миколаєві та ще у 24-х містах організували акції на підтримку екс-лідера Одеського «Правого сектора» Сергія Стерненко.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram