Фото: Українська правда

Іран не збирається передавати Україні “чорні скриньки” збитого літака МАУ

Іранська влада вирішила не відправляти в Україну бортові самописці пасажирського літака «Міжнародних авіаліній України», який збили у січні іранські військові.

Про це повідомляє «Європейська правда», посилаючись на агентство ISNA.

Іранська влада у відповідь на затримку української сторони з відповіддю на пропозицію Ірану по чорних скриньок українського літака, а також уточнення подальших кроків дій в цій ситуації, прийняли рішення відправити чорний ящик літака в іншу країну, – йдеться у повідомленні.

За даними агентства, ймовірно ящики відправлять до Франції.

Зазначається, що за інформацією «ЕП», дані про «затримки відповіді України» не відповідають дійсності.

Раніше міністр транспорту Канади розповів, що іранська влада не виконали обіцянку про передачу бортових самописців Україні. За його словами, Іран пояснює затримку з пандемією COVID-19. Він підкреслив, що Канада докладає зусиль, щоб «чорні ящики» були нарешті належним чином розшифровані.

Нагадаємо, 3 лютого влада Ірану заявила, що відмовляються надавати Україні будь-які матеріали по збитому пасажирському літаку компанії МАУ.

Раніше повідомлялось, міністр оборони Ірану назвав відповідального за катастрофу з літаком МАУ.

Як відомо, депутат іранського парламенту, котрий є членом комісії з питань законодавства і юстиції Хассан Норузі назвав збиття українського літака “гарно виконаною роботою”.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram