Фото: english.alarabiya.net

Іранський депутат назвав збиття українського літака “гарно виконаною роботою”

Депутат іранського парламенту, котрий є членом комісії з питань законодавства і юстиції Хассан Норузі заявив, що військові добре впоралися із завданням, збивши український літак МАУ під Тегераном.

Про це пише іранське видання “Al Arabia”.

Сили добре виконали свої обов’язки. Рух літака був занадто підозрілим, – заявив Хассан Норузі.

Депутат також сказав, що літак нібито «не був під контролем диспетчерської вежі, а опинився під контролем Америки», борт був в Ізраїлі за тиждень до атак – і там «його систему безпеки зламали і перехопили управління».

На літаку були встановлені спеціальні цілі в Ірані. З огляду на те, що літак контролювався іншими країнами, наші військові добре впоралися зі своїм завданням. З огляду на ці докази, було б безглуздо заарештовувати причетних осіб, – додав він.

Хассан Норузі підкреслив, що арештовувати причетних до смертельної авіакатастрофу не будуть.

У свою чергу віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Вадим Пристайко заявив, що Україна очікує негайного пояснення від Тегерана.

Ми очікуємо негайного пояснення від Ірану з приводу цієї прикрої заяви. Вона показує повну неповагу до людських життів. Десятки сімей з Ірану, України, Канади, Швеції, Великобританії та Афганістану втратили своїх близьких у результаті нападу на беззахисний цивільний літак, – підкреслив Вадим Пристайко в своєму Twitter.

Нагадаємо, Україна та Іран продовжують роботу в умовах пандемії коронавірусу, щоб встановити причини катастрофи літака МАУ поблизу Тегерана.

Раніше повідомлялось, на Філіппінах розбився пасажирський літак із лікарями.


Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram