Господарства Миколаївщини завершили посів ранніх ярих культур

У господарствах Миколаївської області ранні ярі культури (ячмінь, пшениця, горох, овес) посіяні на всій запланованій площі.

Про це повідомляє інтернет-видання Агро-Юг.

Продовжується сівба соняшнику, кукурудзи, сої, проса і сорго. Соняшник посіяно на площі 273,0 тис. га (84,4 % від запланованого), соя – 73,63 тис. га (96,8 %), кукурудза – 44,86 тис. га (94,4 %), проса – 8,3 тис. га (58,2 %), сорго – 1,1 тис. га (52,6 %). Рис посіяний на 5,8 тис. га, що складає 69,9% від запланованої площі.

У господарствах області продовжується проводитись захист посівів озимих та ранніх ярих культур від хвороб і шкідників з додаванням регуляторів росту.

Посіви озимих культур на зрошуваних землях полити по два рази, а місцями і тричі. Окремі господарства через відсутність опадів і дефіцит вологи у посівному шарі ґрунту провели передпосівні поливи під сівбу кукурудзи і сої», – йдеться у повідомленні.

Близько 17 тис. га зрошується краплинним способом – овочеві культури та багаторічні насадження. Овочеві культури посіяні на площі 9,21 тис. га (23,7% від запланованого).

Нагадаємо, що Миколаївська область – готова до другого етапу послаблення карантину

Як раніше повідомлялось, пляжний сезон в Україні буде відкритий

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram