Гарні результати показали миколаївські велосипедисти

З 14 по 17 серпня в Білій Церкві відбулася низка національних змагань з велоспорту, а саме: Відкритий чемпіонат України у змішаній командній гонці та гонці критеріум другий тур, Всеукраїнські змагання в груповій гонці, Кубок України в олімпійських видах та Чемпіонат України в парній гонці.

Докладніше про це — у сюжеті телеканалу «МАРТ».

Миколаївські спортсмени здобули 9 нагород у різних видах змагань. Серед тих хто відзначився — Валерія Пушкар,  Вікторія Верлатова, Дмитро Качур, Ярослав Козаков, Руслан Корнієнко. Тренують спортсменів Олександр Садовський, Михайло Роздобудько, Василь Горбачук, Михайло Кравець, Юрій Агарков, Володимир Когут. Вітаємо миколаївських велосипедистів та їхніх наставників з успішним виступом! 

Більше про актуальну інформацію щодо ситуації в Україні та Миколаївській області може знайти: