Гірськолижні курорти перевірять на дотримання карантину, – Ляшко

На гірськолижних курортах у Карпатах у п’ятницю, 15 січня, відбудуться перевірки закладів громадського харчування щодо дотримання карантинних обмежень.

Як передає Укрінформ, про це у Facebook повідомив заступник міністра охорони здоров’я, головний санітарний лікар України Віктор Ляшко

“Як головний державний санітарний лікар отримую численні повідомлення про роботу в період карантинних обмежень ресторанів, барів, розважальних закладів на гірськолижних курортах та в Львівській області”, – зазначив він.

Читайте також: Кабмін планує продовжувати карантин в Україні до 2023 року – ЗМІ

У зв’язку з цим Ляшко повідомив, що вже завтра, 15 січня, відбудуться перевірки закладів громадського харчування на гірськолижних курортах із залученням Національної поліції.

“Якщо ми звертаємось до людей з проханням дотримуватись протиепідемічних заходів і вони дотримуються їх, то чому тоді певні представники бізнесу дозволяють собі порушувати ці правила? Бажання воювати з системою не повинно превалювати над збереженням життя та здоров’я українців. Порушення повинні мати наслідки”, – заявив Ляшко.

Нагадаємо, виконком Миколаївської міської ради вважає, що запроваджені Кабінетом Міністрів карантинні обмеження є такими, що порушують конституційні права громадян.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram