ЄС. Фото: Pixabay

ЄС анонсував саміт з Україною на початку жовтня

Найближчими днями в столиці Бельгії Брюсселі пройде двосторонній саміт Європейського Союзу з Україною – зустріч запланована на 6 жовтня.

Саміт України і ЄС буде першою зустріччю такого рівня представників об’єднаної Європи, проведеної саме в Брюсселі з країною, що не входить в ЄС після початку пандемії COVID-19, повідомляє FBC.

З боку України на саміт прибуде її президент Володимир Зеленський. А з боку Європейського Союзу запланована участь президента Європейської Ради Шарля Мішеля і президента Європейської комісії Урсули фон дер Ляйен. Передбачена також участь в саміті Верховного представника Європейського Союзу з питань закордонних справ і політики безпеки Жозепа Борреля.

Читайте також: Україна може приєднатися до санкцій ЄС проти Білорусі, – Кулеба

На саміті сторони обговорять багато аспектів відносин України та ЄС. Зокрема, предметом обговорення стане допомога Україні з боку європейської спільноти у зв’язку з коронавірусом, соціально-економічні наслідки пандемії для ЄС і України, подальші кроки щодо повного втілення в життя Угоди про асоціацію, в першу чергу створення всеосяжної зони вільної торгівлі, а також те, в якому стані знаходяться в Україні прогресивні реформи.

Предметом обговорення будуть також події в Республіці Білорусь, війна на сході України та інші регіональні проблеми.

Раніше повідомлялось, що Європейський Союз готовий надати Україні кредит на 1,2 мільярда євро.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram