Фото: Департамент ЖКГ Миколаївської міської ради

“ЕЛУ Автодоріг” облаштовує додаткові водоприймачі у Миколаєві

Комунальне підприємство “ЕЛУ Автодоріг” на замовлення департаменту ЖКГ Миколаївської міської ради розпочав роботи з облаштування додаткових водоприймачів на проспекті Центральному в районі «Дормашини».

По обидва боки бульварної частини буде встановлено ще по 4 ливнівки, що збільшать обсяги одночасного приймання опадів зливовою каналізацією, повідомляють у департаменті житлово-комунального господарства.

Втім, навіть облаштування додаткових водоприймачів не забезпечить миттєвого уходу води під час «залпової» зливи. Каналізаційний канал старий і давно потребує ремонту, – йдеться у повідомленні.

Фото: Департамент ЖКГ Миколаївської міської ради
Дивіться також: У Миколаєві розпочали боротьбу з амброзією
Фото: Департамент ЖКГ Миколаївської міської ради

У департаменті ЖКГ зазначають, серед запланованих на ближчий час робіт – дослідження каналізаційного каналу, аби виявити найбільш проблемні ділянки, місця можливих обвалів, засмічень тощо.

Розуміючи реальну картину стану підземних комунікацій в районі, можна буде приймати рішення стосовно їхнього ремонту для забезпечення більш ефективної роботи, – підсумували у відомстві.

Нагадаємо, у «Миколаївкомунтрансі» придбали сміттєвоз власним коштом.

Раніше повідомлялось, у Миколаєві триває будівництво дюкеру – тобто трубопроводу під дном річки – та магістральних мереж водопостачання мікрорайону Варварівка. 

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram