Олексій Савченко (зліва) та Володимир Гройсман / Фото: BBC.com

Екс-губернатор Савченко відвідав похорони Олексія Порошенка у Києві

19 червня, колишній голова Миколаївської ОДА Олексій Савченко був помічений на церемонії прощання з батьком п’ятого президента України Олексієм Порошенком у Києві.

Спочатку церемонію прощання відслужили у Михайлівському соборі. Службу провів предстоятель ПЦУ митрополит Єпіфаній. Прощання відбулося в клубі Кабміну на вулиці Інститутській, повідомляє BBC.com.

Нагадаємо, Герой України, громадський та політичний діяч Олексій Іванович Порошенко пішов з життя на 85 року життя після інсульту 16 червня.

Фото: BBC.сom
Фото: BBC.сom

Окрім екс-губернатора Миколаївщин на похоронах також були присутні: колишній прем’єр-міністр Володимир Гройсман, екс-міністр оборони Валерій Гелетей, екс-депутат Сергій Березенко, журналіст і політолог Тарас Березовець, колишній спікер Верховної Ради Андрій Парубій. Також приїхав колишній генпрокурор Юрій Луценко з дружиною та інші високопоставлені особи.

Фото: BBC.сom

Як відомо, Олексій Савченко був призначений на посаду голови Миколаївської ОДА у 2016 році екс-президентом Петром Порошенко і пропрацював до червня 2019 року.

Після звільнення з посади очільника Миколаївської області Олексій Савченко зник із публічного простору. За даними деяких джерел екс-губернатор покинув межі Миколаївщини та знаходився за кордоном.

Відзначимо, що заступники Олексія Савченка часів його каденції у кріслі голови ОДА, продовжили працювати після призначення на цю посаду Олександра Стадника у вересні 2019 року.

Нагадаємо, Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич вважає, в Україні потрібно легалізувати гральний бізнес, оскільки він продовжує працювати підпільно.

Раніше повідомлялось, п’ятого президента України Петра Порошенка викликали на допит у ДБР.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram