Фото: Європейська солідарність

Помер батько п’ятого президента України Олексій Порошенко

16 червня на 85 році життя помер батько п’ятого президента України, громадський та політичний діяч, Герой України Олексій Іванович Порошенко.

Про це повідомляє прес-служба партії «Європейська солідарність», висловлюючи співчуття своєму лідеру. 

Висловлюємо щирі співчуття Петру Олексійовичу та Марині Анатоліївні, усім рідним і близьким з приводу тяжкої втрати – смерті батька та друга, наставника та порадника. Важко знайти такі слова, які б змогли зменшити душевний біль від втрати рідної людини, – написали однопартійці.

Як відомо, Олексій Іванович Порошенко (нар. 11 червня 1936, Саф’яни, жудець Ізмаїл, Королівство Румунія) — український господарський і політичний діяч. Герой України, заслужений працівник сільського господарства України. Батько п’ятого президента України Петра Порошенка.

Депутат Вінницької обласної ради (2006–2010) від партії «Наша Україна». Член постійної комісії з питань агропромислового комплексу. На виборах до Вінницької обласної ради 2010 року пройшов за списком «Української партії «Єдність».На виборах до Верховної Ради 2012 року кандидат у народні депутати у окрузі № 16, але у вересні за рішенням родини припинив участь у перегонах.

Дружина — Євгенія Сергіївна Порошенко (Григорчук), померла в 2004 році. Батько двох дітей – старший син Михайло трагічно загинув в 1997 році в автокатастрофі за нез’ясованих обставин. Похований разом з матір’ю в родинному склепі на Звіринецькому кладовищі Києва. Молодший син Петро, народився в 1965 році. Став п’ятим президентом України (2014-2020).

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram