Фото: UA:Миколаїв

Екоактивісти вийшли на акцію протесту під будівлю міськради

24 вересня біля Миколаївської міської ради 50 містян вийшли на екологічну акцію під транспарантами з написами “Миколаївцям – чисту воду”, “Екотранс” – за межі міста”, “Створюйте умови для сортування” тощо.

Про це повідомляє Суспільне.

Активісти вийшли на акцію через незадоволення політикою влади в екологічній сфері.

Нуль метрів велодоріжок, відсутність умов для сортування – коли органіку потрібно хоча б відокремлювати, щоб інші відходи не псувалися і можна було їх переробляти нормально. Якість атмосферного повітря: ми – в “десятці” міст з найгіршою якістю повітря. У нас питна вода така, що люди не хочуть її пити і купують воду в автоматах, – розповіла організаторка акції Наталія Ришкова.

Фото: UA:Миколаїв

За її словами, мета акції – привернути увагу влади до проблем вирубування дерев, утилізації сміття, незаконної роботи підприємств, чия робота може забруднювати повітря, ґрунтові води тощо.

Протестувальники зареєстрували звернення до міської влади з вимогою змінити екополітику в Миколаєві. Усього акція тривала годину.

Нагадаємо, що 4 вересня держспоживслужба встановила, що проточна вода в Миколаєві відповідає санітарним нормам.

У липні українські екологи звернулися до міжнародних екологічних організацій з відкритим листом, у якому закликали їх допомогти в боротьбі із загрозою екологічної катастрофи в Північному Причорномор’ї.

Також 21 вересня, під стінами апеляційного суду Миколаївської області проходить пікет представників громадської організації «Стоп Шлам» і працівників Миколаївського глиноземного заводу.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram