Дитячий майданчик VS сміттєві баки: на чиїй стороні депутати?

Сьогодні, 1 березня, на постійній комісії з питань житлово-комунального господарства депутати розглянули звернення Олени Шапошнікової щодо демонтажу майданчику з баками для збору ТВП, що знаходиться на вулиці Генерала Карпенка, 42.

Про це повідомляє кореспондентка телеканалу «МАРТ».

Сміттєві баки «сусідствують» з дитячим майданчиком. Окрім постійного смороду, сміття розноситься вітром по всій території. Депутат Олена Шапошнікова запропонувала демонтувати контейнери, бо вони порушують всі норми.

Згідно санітарних норм та правил утримання територій населених міст, майданчики зі збору твердих побутових відходів повинні розташовуватися на відстані не менше 20 метрів від житлових приміщень, дитячих та спортивних майданчиків, – зауважила вона.

Окрім цього, контейнери зі сміттям повинні облаштовуватися твердим покриттям, мати огорожу з трьох сторін і спеціальне накриття. Оскільки вимоги не дотримуються, члени комісії рекомендували адміністрації Заводського району демонтувати сміттєві баки.

Нагадаємо, на плановому засідання комісії з питань житлово-комунального господарства розглянули прохання тернівчан відремонтувати дорогу провулку, який перетинає Слов’янську, Христо Ботєва та Західну вулиці.

Раніше повідомлялося, Мінрегіон погодив виділення коштів на будівництво дитсадка у мікрорайоні Миколаєві.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram