Дороги і транспорт — дві головні проблеми для ЖКГ у Миколаєві, — депутат Дмитро Іванов

Депутат Миколаївської міської ради і голова комісії з питань житлово-комунального господарства, промисловості, зв’язку та благоустрою Дмитро Іванов вважає, що стан місцевих доріг і транспортне сполучення є проблемами міста у структурі ЖКГ.

Про це він розповів під час інтерв’ю на телеканалі «МАРТ».

На думку місцевого обранця, місто Миколаїв може своїм власним комунальним транспортом забезпечити близько 70% маршутів, а для решти залучати приватних перевізників. В той же час гострою проблемою залишається стан доріг, незалежно від того, чи це автошляхи, що перебувають на балансі міста або ж області.

Головні задачі — це відремонтувати дороги і впорядкувати рух транспорту. Щодо першого пункту — нині вирішується питання взяти кредит, який ми потім з бюджету, за рахунок податків —будемо повертати. Саме ці кошти невдовзі спрямуємо на ремонт міських автошляхів, зокрема тендери на ремонт доріг вже розпочались. По другому пункту — якість обслуговування пасажирів. Оскільки було дуже багато суперечок та питань до цього, тому було ухвалено рішення про створення конкурсної комісії і розпочати прийом заявок для участі у тендері з перевезення пасажирів, — розповів Дмитро Іванов.

Він додав, що у питанні вирішення проблем транспорту з’явились додаткові труднощі, на які міськрада Миколаєва у повній мірі вплинути не може. Як відомо, рішенням сесії було вирішено закупити нові комунальні автобуси та електротранспорт, тож тендерна комісія обрала білоруську пропозицію. Проте через нещодавне погіршення відносин України та Білорусі і веденням нашою державою 35% спеціального митного збору на імпорт білоруських автобусів та великовантажівок — це значно гальмує процес придбання нового транспорту для міста.

Скажімо відверто, а чи людей, які щодня їздять у громадському транспорті мають хвилювати подібні політичні перепитії керівництва двох держав? Звичайно, що ні. Наразі перед нами стоїть завдання правильно врегулювати це цей процес, зокрема в межах своїх повноважень. Загалом, щодо транспорту, я і мої колеги ставимо за мету створити комфортну інфраструктуру місцевого сполучення. А це передбачає, у першу чергу, розвантажити проспект Центральний від маршуток та забезпечити на ньому якісну роботу комунального транспорту, — підсумував Дмитро Іванов.

Нагадаємо, 27 квітня, чотири банки подали документи для участі в конкурсі для кредитування Миколаївської міської ради на суму 150 мільйонів гривень, щоб відремонтувати дороги в Миколаєві.

Як відомо, з 1 червня в Миколаєві підвищили ціну на проїзд в маршрутках, автобусах і електротранспорті.

Також повідомлялось, в ефірі телеканулу «МАРТ» депутат Миколаївської міської ради Дмитро Іванов запевнив, що комунальні підприємства, котрі забезпечують функціонування міста, можуть працювати не тільки у збиток, а й самостійно заробляти.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram