Чотири банки подали документи для участі в конкурсі для кредитування Миколаївської міської ради на суму 150 мільйонів гривень, щоб відремонтувати дороги в Миколаєві.
Про це стало відомо під час засідання конкурсної комісії по відбору банківської установи для здійснення запозичення до бюджету міста, 27 квітня, передає кореспондент ТРК «МАРТ».
До участі в конкурсі долучилось такі банки: ПАТ Акціонерний банк «Укргазбанк», ПАТ «Банк Восток», АТ «УкрЕксімбанк» і АТ «Ощадбанк».
У свою чергу кожний банк запропонував свої кредитні пропозиції:
- «Укргазбанк» готовий надати 150 мільйонів гривень на 48 місяців. Відсоткова ставка за користування грошима – 11,9% в рік.
- «Банк Восток» запропонував 150 мільйонів гривень на 60 місяців під 11,75% річних.
- «Ексімбанк» готовий дати 150 мільйонів на 60 місяців гривень з двома варіантами процентної ставки: 11,9% річних або 11,8%.
- «Ощадбанк» також запропонував 150 мільйонів гривень на 60 місяців, але з максимальною ставкою в 25% річних.
Після цього у конкурсній комісії є п’ять робочих днів, щоб розглянути пропозиції.
Варто зауважити, що відсоткова ставка за користування кредитними коштами не повинна перевищувати розмір облікової ставки НБУ на момент проведення конкурсу збільшеною на маржу до 5% річних.
Нагадаємо, постійна комісія з питань бюджету міськради більшістю голосів погодила намір виконавчої влади взяти кредит. Попередньо, за підрахунками, які надав Департамент ЖКГ, на проведення ремонту доріг необхідно 100 – 120 мільйонів гривень. У бюджеті є близько 40 мільйонів на поточний ремонт доріг.




