Допомога місту: Миколаїв отримав нові ємності для води та насосне обладнання для свердловин

Миколаїв отримав партію ємностей для води та насосного обладнання для артезіанських свердловин. Їх громаді міста надали партнери з команди проєкту USAID «Демократичне врядування в Східній Україні».

Про це йдеться в сюжеті телеканалу «МАРТ».

Від самого початку проблем з водопостачанням в місті десятки організацій, благодійних фондів та волонтерських штабів допомагають Миколаєву вирішити проблему з водою в кранах та максимальної відновити водомережу. Днями місто отримало нові ємності для води.

Ми вдячні команді USAID, яка надала Миколаєву донорську допомогу – досить велику партію ємностей в п’ять кубів. Половина від загальної кількості вже прибула в місто, зараз все це розподіляється на соціальні заклади та комунальні установи для здійснення запасів очищеної води і її роздачі населенню, – розповів заступник міського голови Сергій Коренєв.

Усього Миколаїв отримав 78 ємностей, згодом у місто доставлять ще 72. Також в межах програми підтримки донори передали свердловинні насоси.

Нам доставили 20 глибинних насосів і 20 комплектів автоматики до них, щоб вони працювали в безперебійному режимі без впливу людини. Будемо розставляти їх на місцях, де в нас є свердловини, – додав Сергій Коренєв.

Електронаноси – італійського виробництва, а пристрої захисту та керування – українського. Загальна вартість обладнання – 600 000 гривень.

Нагадаємо, у суботу, 4 червня, до Миколаєва завітала команда некомерційної організації Ukrainian American House. Вона займається укріпленням ділових зв’язків між Україною і Сполученими Штатами Америки. Оскільки Миколаївщина є прифронтовою областю, команду зацікавила можливість допомогти регіону та обласному центру.

Як відомо, актуальну інформацію про ситуацію в Україні та Миколаївській області в умовах російсько-Української війни можна знайти:

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram