Добровольці з Рівненщини допомогли Миколаєву підготувати пошкоджені будинки до старту опалювального сезону

Миколаїв продовжує прийматибудівельні бригади з інших регіонів України. Нещодавно до міста завітали хлопці з Рівненщини. Вони допомогли зашити ОСБ-плитами вибиті вікна в будинках, що постраждали внаслідок обстрілів.

Про це йдеться у сюжеті телеканалу «МАРТ».

Вже кілька місяців поспіль у Миколаїв приїздять будівельні бригади з різних областей та регіонів, аби допомогти прифронтовому місту ліквідувати наслідки ворожих обстрілів та підготувати пошкоджені будинки до старту опалювального сезону. Цього разу роботи виконували хлопці з Рівненщини.

Вони працювали дуже плідно та ефективно. За три дні зробили великий обсяг робіт. В одному з будинків було вибито близько 130 вікон, хлопці зашили їх менш ніж за день. Хочу подякувати і хлопцям, і старшому пресвітеру Олександру Котику. Це неоціненна допомога для Миколаєва в умовах війни, – сказав заступник начальника управління житлового господарства Володимир Ніколайчук.

Жителька пошкодженого будинку пані Ірина згадує, після прильотів ворожих ракет кожне третє вікно було розбите або пошкоджене. Разом із сусідами жінка звернулася до департаменту з проханням допомогти зашити вікна.

Дали на наш будинок бригаду, яка приїхала дуже швидко. Хлопці спрацювали дуже якісно та оперативно. Усі мешканці дуже задоволені, що ми взимку будемо із закритими вікнами та зможемо розпочати опалювальний сезон, – поділилася мешканка багатоповерхівки Ірина Голуб.

Бригада, яка прийшла на допомогу Миколаєву, працювала і в інших деокупованих та постраждалих внаслідок російських атак містах. Звичайні хлопці-добровольці з Рівненського обласного об’єднання Української церкви християн Віри Євангельської приїхали на південь за власної ініціативи.

Хочу подякувати нашим співвітчизникам з Рівненщини, які не побоялися приїхати в місто, що перебуває під постійними обстрілами з боку росіян. Хлопці надали нам величезну допомогу і зашили дуже багато вікон. Вони проявили себе дуже професіонально, – подякував виконуючий обов’язки директора департаменту житлово-комунального господарства Дмитро Бездольний.

Наразі спільними зусиллями миколаївських комунальників та бригад з інших міст вдалося зашити 82% вибитих вікон. Роботи продовжуватимуться і далі, аби до настання холодів встигнути опрацювати якомога більше об’єктів інфраструктури.

Нагадаємо, у Миколаєві з’явилися пункти тимчасового перебування на випадок надзвичайних ситуацій.

Раніше повідомлялось, працівники «ЕЛУ-Автодоріг» ліквідовують наслідки давнішніх прильотів.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram