ФОТО: ТСН

До Ради внесли законопроєкт про подовження особливого статусу Донбасу

До Верховної Ради внесли законопроєкт про подовження дії закону про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей. 

Документ з’явився на сайті ВР 7 грудня. 

Проєкт “Про внесення зміни до статті 1 закону “Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей” був зареєстрований під №4467.

Авторами законопроекту є понад 50 народних депутатів від “Слуги народу”, серед яких, зокрема, голова фракції Давид Арахамія.

У статті 1 закону “Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей” йдеться про строк, на який запроваджується особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей, до яких належать райони, міста, селища, села, що визначаються рішенням ВР.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів схвалив розроблений Міністерством культури та інформаційної політики проєкт постанови “Про затвердження переліку платних послуг, які можуть надаватися державними і комунальними закладами культури, що не є орендою”.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram