Фото: Юлія Захарова / Facebook

Уряд затвердив новий перелік платних послуг для закладів культури

Кабінет Міністрів схвалив розроблений Міністерством культури та інформаційної політики проєкт постанови “Про затвердження переліку платних послуг, які можуть надаватися державними і комунальними закладами культури, що не є орендою”.

Про це повідомили в Урядовому порталі, пише Діло.

“Кабмін підтримав пропозицію МКІП щодо здійснення статутної діяльності закладів культури і невизнання цього орендою. А отже, відтепер вони зможуть витрачати 100% зароблених коштів на розвиток та зміцнення власної матеріально-технічної бази”, – зазначив Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко.

Прийняття документа дозволяє врегулювати питання користування майном державних та комунальних закладів культури під час надання ними платних послуг з положеннями Закону України “Про оренду державного та комунального майна”.

Дивіться також: У Миколаївському обласному краєзнавчому музеї відкрили унікальну виставку новорічних прикрас «З іграшкою у Новий рік»

До переліку послуг увійшли, зокрема:

– підготовка і проведення тематичних, театрально-концертних, ігрових, видовищно-спортивних, науково-методичних, методичних, літературно-художніх, обрядових, культурно-оздоровчих та інших заходів і програм;

– проведення конкурсів, карнавалів, фестивалів, вистав, театральних та музичних постановок, концертів артистичних груп, труп, оркестрів, виставок-продажу творів професійного та аматорського мистецтва, літератури тощо.

Читайте також: Радіо Disney припинить роботу в першому кварталі 2021 року

“Прийняті зміни полегшать життя для закладів культури, особливо у протистоянні викликами сьогодення, та стануть поштовхом для їхнього подальшого розвитку”, – додав Олександр Ткаченко.

Раніше повідомлялось про те. що Палац культури «Молодіжний» незабаром відкриє три філії в різних районах Миколаєва. Зараз підходить до завершення ремонт трьох приміщень – в мікрорайонах Намив і поряд з ПТЗ, а також у Корабельному районі

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram