До кінця року в лікарнях Миколаївщини функціонуватимуть 1306 точок кисню

На сьогодні спеціалізовані шпиталі для госпіталізації пацієнтів із підозрою та підтвердженим COVID-19 забезпечені майже на 59 відсотків кисневими точками і кисневими концентраторами.

Про це під час онлайн-брифінгу розповів заступник начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації – начальник відділу надання медичної допомоги матерям та дітям Олег Бабін.

Упродовж минулого тижня придбали 193 нові концентратори і обладнали понад 40 точок подачі кисню. За словами Олега Бабіна, до кінця року в закладах охорони здоров’я Миколаївщини функціонуватимуть 1306 точок кисню.

Окрім того, під час брифінгу Олег Бабін розказав про  наявні у лікувальних закладах Миколаївщини системи автоматичного живлення у випадку відключення електропостачання.

У всіх закладах на сьогодні є дизель-генератори, які оснащені «системою авр», тобто вони можуть автоматично переключатись при аварійних станах і вони всі можуть забезпечити роботу як ШВЛ-ів, кисневих концентраторів, їх потужності достатньо, – наголосив Олег Бабін.

На сьогодні у всій Миколаївській області розгорнуто 1637 ліжок для госпіталізації пацієнтів вз підозрою та підтвердженим COVID-19.

Нагадаємо, що згідно з дослідженням масове тестування може ліквідувати COVID-19 за півтора місяці.

Як відомо, прем’єр-міністр України Денис Шмигаль впевнений, що посилення карантинних обмежень в січні українцям не уникнути.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram