ФОТО: СБУ

До держбюджету України донарахували понад 2,5 млрд гривень митних платежів

Протягом 2020 року завдяки заходам підрозділів Служби безпеки України до держбюджету донарахували понад 2,5 мільярда гривень митних платежів. Вилучено предмети контрабанди і виявлено порушення митних правил на суму 510 мільйонів гривень.

Про це повідомляє пресслужба СБУ.

У минулому році за матеріалами СБУ повідомлено про підозри: митники ‒ 53, прикордонники ‒ 31, контролюючі на кордоні – 10 осіб. Засуджено 12 працівників прикордонної служби та 4 митної. За ст. 201 (Контрабанда) Кримінального кодексу України вироки отримали 36 осіб.

Читайте також: СБУ викрила терористку “ЛНР”, яка коригувала вогонь у 2014 році

СБ України продовжує вживати заходи з нейтралізації загроз державній безпеці, пов’язаних з протиправними транскордонними операціями та контрабандною діяльністю. А також здійснює контррозвідувальне забезпечення митних органів та підрозділів Держприкордонслужби.

Також органзізовано заходи із виявлення та попередження спроб іноземних спецслужб, організованих злочинних угруповань та окремих осіб використати українських митників і прикордонників для здійснення діяльності на шкоду державній безпеці України.

Читайте також: СБУ виявила порушення в роботі Департаменту ЖКГ Миколаївської міськради на ₴80 мільйонів

Наразі відпрацювання проводиться у Волинській, Закарпатській, Львівській, Одеській, Сумській, Харківській, Чернівецькій, Чернігівській, Донецькій та Луганській областях.

Нагадаємо, у суботу, 16 січня, Президент України Володимир Зеленський підписав указ про призначення полковника Дмитра Нєвєдрова начальником Управління Служби безпеки України в Миколаївській області

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram