СБУ виявила порушення в роботі Департаменту ЖКГ Миколаївської міськради на ₴80 мільйонів

Служба безпеки України розкрила факт привласнення та розтрати посадовими особами Миколаївської міської ради мільйонів гривень, виділених на облаштування міста.

Оперативники встановили, що схему привласнення організував один з керівників департаменту міськради через підконтрольні фірми-підрядники, пише прес-служба СБУ Миколаївської області.

Ці комерційні структури отримали контракти на благоустрій та ремонт парків та скверів Миколаєва на більш ніж 80 мільйонів гривень. Під час виконання умов договору фігуранти вносили в бухгалтерську документацію недостовірні дані про якість використаних будівельних матеріалів, завищували обсяги і вартість послуг.

В рамках відкритого кримінального провадження проведено відразу кілька обшуків, в тому числі, в міській раді і фірмах, залучених до протиправної схеми. Вилучено носії інформації, бухгалтерська і фінансово-господарська документація, а також чорнові записи, що свідчать про протиправну діяльність фігурантів.

Одному з чиновників повідомлено про підозру у вчиненні злочину. Досудове слідство ведеться з метою притягнення до відповідальності всіх осіб, причетних до присвоєння бюджетних коштів.

Операція проводилася спільно зі слідчими НП і співробітниками Управління стратегічних розслідувань НП під процесуальним керівництвом прокуратури області.

Нагадаємо, у понеділок, 28 грудня, співробітники поліції проводили слідчі дії в департаменті житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram