До “червоної” зони карантину переходить ще одна область

В Україні червона зона карантину розширюється на ще одну область.

З 18 листопада до червоної зони карантину переходить Вінницька область. Про це повідомив міністр Кабінету Міністрів Олег Немчинов, передає СоцПортал.

Читайте також: Зеленський анонсував виплату по тисячі гривень за вакцинацію від коронавірусу

За його словами, це рішення було ухвалене під час позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Комісія прийняла рішення встановити з 00 години 00 хвилин 18 листопада 2021 року червоний рівень епідемічної небезпеки на території Вінницької області, – повідомив міністр.

Нагадаємо, в Україні за тиждень кількість нових випадків захворювання на COVID-19 зменшилася на 6%, а кількість госпіталізацій – на 13%.

Раніше повідомлялося, у «Дії» з’явився COVID-сертифікат для тих, хто перехворів на коронавірус.