Депутати міської ради знову не зібрались на засідання комісії з питань гласності та етики

У вівторок, 26 січня, мало відбутись засідання постійної комісії Миколаївської міської ради з питань гласності та етики, однак на нього прийшло лише двоє її членів. За відсутності кворуму, засідання провести не змогли.

Про це повідомляє кореспондент телеканалу МАРТ.

На засідання прийшли лише Олена Кісельова (голова) й Тетяна Домбровська (секретар). Також на комісію прийшов депутат Максим Невінчанний.

За інформацією, яку озвучила голова комісії Олена Кісельова, один член комісії захворів, інший – не може брати участь у засіданні, оскільки має скласти повноваження депутата, ще два члени не змогли прийти, бо надали перевагу бюджетній комісії.

Перелік питань був достатньо великий, вони потребують особливого розгляду. Але чомусь так стається, що перевага надається бюджетній сфері, тому маємо що маємо, – прокоментувала Олена Кісельова.

Нагадаємо, до постійної комісії з питань прав людини, дітей, сім’ї, законності, гласності, антикорупційної політики, місцевого самоврядування, депутатської діяльності та етики входять Олена Кісельова (голова), Сергій Коренєв, Тетяна Домбровська, Лариса Дробот, Артем Ільюк, Олександр Мєдвєдєв.

Попереднє засідання, на якому мали розглянути скасування статусу російської мови як регіональної, теж не відбулось – не зібрався кворум.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram