Депутат міськради вимагає проведення «земельної» сесії

Депутат Анатолій Дюмін в ході чергового засідання «земельної» комісії вимагав негайно скликати «земельну» сесію та ухвалити питання, що не вирішуються протягом останніх півтора року. В іншому разі член земельної комісії не бачить сенсу брати участі в засіданнях.

За словами Дюміна, лише протягом останніх двох місяців отримав близько 130-ти заяв від малих та середніх підприємців, чиї земельні питання не виносять на сесії міської ради для подовження оренди.

Ви як земельна комісія ухвалюєте питання, розглядаєте їх, а сесія міської ради питання не розглядає. Більше того, нас – депутатів земельної комісії – звинувачують в тому, що ми не надто наполегливі, нічого не робимо для того, щоб ці питання ухвалили, – висловив обурення Анатолій Дюмін.

Депутат розповів, в заявах малих та середніх підприємців ідеться про те, що їх тимчасові споруди демонтували, поки питання подовження оренди розглядала земельна комісія, а потім вони чекали на розгляд сесії. Через це Анатолій Дюмін вимагав від голови земельної комісії Ігоря Концевого зареєструвати звернення до міського голови з вимогою провести земельну сесію якомога швидше.

Дивіться також: «Земельна комісія» продовжила оренду території авторинку для будівної компанії «Корабел»

Просто прошу звернення таке від нашої комісії міському голові в найближчий час провести земельну сесію і закрити ті питання, що не розглядали протягом півтора року, – заявив депутат.

Голова комісії Ігор Концевой на всі зауваження колеги Дюміна відповів, що навіть попри нерезультативність земельних сесій комісія має продовжувати роботу.

Щодо знесення МАФів, власники яких мовляв не дочекались рішення сесії, депутат Світлана Таранова розповіла, що місто необхідно очищувати від тимчасових споруд, щоб позбавити Миколаїв негласного статусу «будкограду».

Дивіться також: Питання оренди земельних ділянок на земельній комісії міськради

Після нетривалої суперечки депутати все ж приступили до роботи і ухвалили майже всі питання порядку денного, за виключенням тих, що викликали спірні питання. Таких не набралось і десятка, ці проєкти рішень направили на доопрацювання.

Нагадаємо, 25 травня на березі Намиву демонтували незаконний МАФ, який підприємці встановили на вихідних.

Раніше повідомлялось, у Миколаєві продавці видерлись на дах МАФу, щоб той не знесли.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram