Фото - УНІАН

Данська компанія поставить у Миколаїв обладнання для відновлення інфраструктури водопостачання

Компанія «Aarsleff» розпочала передачу Україні другої партії обладнання.

Данська компанія «Aarsleff» за сприяння Мінрегіону та Посольства Данії в Україні надасть Миколаєву обладнання, необхідне для якнайшвидшого відновлення інфраструктури водопостачання. Про це повідомили у Міністерстві розвитку громад та територій України.

Читайте також: Олександр Сєнкевич представив проекти, з якими може допомогти Данія

Наразі компанія «Aarsleff» розпочала передачу Україні другої партії обладнання, необхідного для стабілізації роботи водопровідно-каналізаційних підприємств у регіонах, які постраждали внаслідок бойових дій. Незабаром Миколаїв та Краматорськ отримають обладнання, яке необхідне для якнайшвидшого відновлення водопостачання, – сказала заступниця міністра Наталія Хоцянівська.

Зазначимо, що у межах першої партії допомоги низка українських міст, зокрема, Житомир, Малин, Бердичів, Краматорськ, Коростень, Миколаїв, Харків та Суми вже отримали обладнання на загальну суму понад 1,7 мільйона гривень.

Читайте також: Керівництво Миколаївщини та посол Данії незабаром розглянуть варіанти післявоєнного відновлення – Кім

Нагадаємо, що 29 березня Президент України Володимир Зеленський під час звернення до парламенту Данії розповів про ракетний удар по Миколаєву, який стався у цей день та запропонував Данії взяти участь у відновленні міста після війни. У свою чергу, прем’єр-міністерка Данії Метте Фредеріксен вже розкрила деталі допомоги щодо відбудови Миколаєва.

Як відомо, актуальну інформацію про ситуацію в Україні та Миколаївській області в умовах російсько-Української війни можна знайти:

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram