Фото: t.me/mykolaivrada

Олександр Сєнкевич представив проекти, з якими може допомогти Данія

Тепер від Данії чекатимуть зворотній зв’язок.

Миколаївський міський голова, Олександр Сєнкевич, нещодавно зустрічався з послом Данії в Україні. Про результати зустрічі він розповів в ході прямого ефіру в соцмережах.

Ви знаєте, що Президент України, так би мовити, з’єднав Миколаїв з Данією. Окрім того посол організував мені зустріч з Кабінетом Міністрів Данії онлайн, ми поспілкувалися про те, якими важливими проєктами будемо займатися.

Також Сєнкевич виступив онлайн перед представниками бізнесу цієї країни.

«Це були питання, які стосуються відновлення нашого міста. Ви знаєте, що будь-які інфраструктурні проєкти робляться важко і довго. Але сьогодні, поки в нас відбуваються військові дії, я запропонував займатися питанням вивчення, аналізу і підготовки технічної документації, щоб, як тільки припиняться обстріли, починати відновлювати інфраструктуру».

В першу чергу міський голова презентував проєкт з очищення води. Другим було питання опалювального сезону. Тобто перехід на сміттєспалювання та використання енергії тепла для обігріву помешкань. І третій напрямок — це в цілому робота зі сміттям. Тепер від Данії чекатимуть зворотній зв’язок.

Читайте також: Керівництво Миколаївщини та посол Данії незабаром розглянуть варіанти післявоєнного відновлення – Кім

Нагадаємо, що 29 березня Президент України Володимир Зеленський під час звернення до парламенту Данії розповів про ракетний удар по Миколаєву, який стався у цей день та запропонував Данії взяти участь у відновленні міста після війни. У свою чергу, прем’єр-міністерка Данії Метте Фредеріксен вже розкрила деталі допомоги щодо відбудови Миколаєва.

Як відомо, актуальну інформацію про ситуацію в Україні та Миколаївській області в умовах російсько-Української війни можна знайти:

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram