Фото - Facebook Олега Уруського

Данія готова співпрацювати з Україною у сфері кораблебудування

Посол Королівства Данії в Україні Оле Егберг Міккельсен заявив про готовність Данії розвивати співпрацю між країнами за різними напрямами, зокрема у сфері кораблебудування.

Як передає Укрінформ, про це повідомив у Facebook віцепрем’єр-міністр – міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський за результатами зустрічі з данським послом.

За словами посла, Україна та Данія є близькими партнерами і його країна завжди підтримувала суверенітет і територіальну цілісність України. Він також зазначив, що Данія готова надати допомогу Україні в процесі реформування промисловості.

Читайте також: Данія передала Україні 50 апаратів ШВЛ

Уруський зауважив, що Україна зацікавлена у розвитку співробітництва з Королівством Данії.

“Той досвід, який має країна у питаннях вітряної електрогенерації, розвитку високотехнологічних галузей промисловості, зокрема, радіолокації, а також кораблебудуванні та створенні потужного флоту є корисним для України”, – відзначив віцепрем’єр.

Раніше повідомлялось про те, що керівництво ВМС України хоче будувати військові кораблі у Миколаєві.

Як відомо, уряд Великобританії дасть Україні в позику 1,25 мільярда фунтів на переоснащення ВМС України сучасними ракетними катерами та будівництво портової інфраструктури для базування кораблів в Очакові.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram