Cуд заборонив турбазі на курорті у Луговому займатися небезпечними роботами

Миколаївський окружний адміністративний суд заборонив базі відпочинку «Лаванда» займатися роботами підвищеної небезпеки та експлуатувати обладнання та механізми, що несуть значну загрозу.

Про це повідомляє прес-служба Управління Держпраці в Миколаївській області.

18 лютого 2021 року Миколаївський окружний адміністративний суд прийняв рішення обмежити турбазі «Лаванда», розташованої в Луговому, експлуатацію індивідуальної газобалонної установки, зберігання балонів з пропан-бутаном, використання обладнання електростанцій і електромереж, також було заборонено електрообладнання напругою вище 1000В.

Суд прийняв рішення після перевірки турбази Управлінням Держпраці в червні 2020 року, в ході якої було виявлено ряд порушень техніки безпеки і нормативно-правових актів з охорони праці. Серед них порушень зафіксували, що на базі здійснювалися роботи підвищеної небезпеки без дозвільних документів.

Здійснення будь-якої діяльності, яка загрожує життю і здоров’ю людей або становить підвищену небезпеку для довкілля, забороняється, — йдеться у частині 1 статті 246 Господарського кодексу України, що стала приводом для накладеної на турбазу заборону.

Нагадаємо, у четвер, 18 лютого, Південно-західний апеляційний господарський суд задовольнив апеляційну скаргу Миколаївської прокуратури у справі про тендер на ремонт ПК «Молодіжний».

Раніше повідомлялось, після відхилення апеляції Південно-Західним апеляційним госпсудом вступило в силу рішення, що Коледж преси та телебачення, якому належить телеканал «TAK-TV», повинен повернути займане ним приміщення школи управління освіти Миколаївської міської ради.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram