ФОТО: Нова якість

COVID-лікарня на Миколаївщині може залишитись без кисню для хворих

ТОВ “Кріогенсервіс”, яка є постачальником кисню, попередило, що протягом кількох днів постачання кисню буде призупинено через відсутність його необхідних об’ємів у основних виробників в Україні.

Про це повідомляє Вознесенська багатопрофільна лікарня у Facebook.

Цим листом нас попереджено про те, що протягом кількох днів постачання кисню до лікарні буде призупинено через відсутність його необхідних об’ємів у основних виробників в Україні. Ситуація з нестачею кисню повторюється і знову в самий піковий момент пандемії, коли життя максимальної кількості людей в ковідному шпиталі залежить саме від наявності кисню в системі, – йдеться у повідомленні.

Читайте також: Ляшко: В Україні 95% госпіталізованих з коронавірусом – невакциновані

В дописі закликають МОЗ відреагувати на ситуацію негайно.

Закликаємо вас до негайного реагування та впливу на ситуацію, що склалася, адже вже завтра більше сотні хворих на COVID у Вознесенській багатопрофільній лікарні не отримають такого важливого для них ковтка кисню, а значить будуть позбавлені права на життя, – йдеться у дописі.

Нагадаємо, що Міністерство охорони здоров’я України 7 жовтня затвердило перелік організацій, представники яких підлягають обов’язковій вакцинації проти COVID-19.

Також за словами начальника управління охорони здоров’я Ірини Шамрай у Миколаєві відсутня тендеція серед містян до масової вакцинації. Люди здебільшого користуються фейковою інформацією про вакцинацію.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram