Фото: з відкритих джерел

Ляшко: В Україні 95% госпіталізованих з коронавірусом – невакциновані

В Україні є в достатній кількості вакцини проти коронавірусу, як для проведення повторного щеплення, так і для бустерної дози.

Про це міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко, сказав сьогодні під час відкриття Центру масової вакцинації у Запоріжжі, повідомляє Укрінформ.

Щодо бустерної дози. Буде прийнято рішення, чи буде бустерна доза, чи повторний курс щеплення, який буде передбачати дві дози. Глобально рішення не прийнято ще ВООЗ… Вакцини вдосталь.

Також є потенційні домовленості, на стадії оформлення контрактів для того, щоб в подальшому, у 2022 році, поставити вакцину, як для бустерної дози, так і для повторного щеплення, – сказав Ляшко.

Він також додав, що сьогодні 95% госпіталізованих – це невакциновані люди.

Читайте також: МОЗ готує перелік протипоказань до вакцинації від COVID-19

Нагадаємо, що Міністерство охорони здоров’я України 7 жовтня затвердило перелік організацій, представники яких підлягають обов’язковій вакцинації проти COVID-19.

Також за словами начальника управління охорони здоров’я Ірини Шамрай у Миколаєві відсутня тендеція серед містян до масової вакцинації. Люди здебільшого користуються фейковою інформацією про вакцинацію.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram