Фото: Department of Defense

Чорноморський регіон під опікою американських ударних безпілотників

Інформацію про передислокацію ескадрильї бойових літальних апартів з Італії до Румунії оприлюднили на офіційному сайті Командування повітряних сил США в Європі та Африці.

Як повідомляє інтернет-видання Останній бастіон із посиланням на Air Forces in Europe Air Forces Africa, БПЛА типу “MQ-9 Reaper” віднині постійно базуватимуться на аеродромі міста Кимпія-Турзій у Румунії, а також будуть здійснювати розвідувальні й спостережні місії на підтримку операцій НАТО у Чорноморському регіоні. Крім того, підтримувати безперебійні польоти й боєздатність вказаних безпілотників буде технічний персонал у кількості 90 осіб.

Розміщення на передньому краї готових до дій MQ-9 у цьому ключовому стратегічному районі додасть певності нашим союзникам і партнерам. Це також змусить зрозуміти нашим противникам, що ми можемо швидко відреагувати на будь-яку загрозу, яка виникне, – прокоментував ситуацію командувач ВПС США в Європі та Африці генерал Джеф Геріґґян.

Фото: Department of Defense

Нагадаємо, що на полігоні Широкий Лан  пройшли великі військові навчання з бойовою стрільбою та використанням ударних безпілотників Bayraktar TB2.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram