Битва за місто: за лаштунками політичного ток-шоу

Щопонеділка культурна зона «8-й причал» перетворюється у телевізійний майданчик політичного ток-шоу «Битва за місто», місцем де кожен миколаєвець має можливість чути і споглядати кандидатів на місцеві вибори.

Кореспондент телеканалу «МАРТ» розповідає про особливості політичного ток-шоу за лаштунками камери.

Політичне ток-шоу «Битва за місто» – стало чудовим майданчиком для живого спілкування політиків та кандидатів на місцеві вибори з мешканцями Миколаєва, журналістами, експертами.

Коли з нами політики, кандидати спілкуються через плакати, білборди, газети чи публікації – це одне. Хотілось би бачити їх реальні питання один одному, запитання журналістів їм, питання простих жителів, котрі гуляють “8-м причалом” і бачити реакцію та чути відповіді. Це дуже важливо для живої дискусії у публічній політиці, коли у нас така дискусія відбувається і ми раді, що до нас йдуть кандидати на місцевих виборах та політики, – розповідає ведучий ток-шоу, головний редактор видання “НикВести” Олег Деренюга.

Олег Деренюга
Дивіться також: У Миколаєві стартувало політичне ток-шоу «Битва за місто»

Він додає, програма «Битва за місто» показує глядачу, що політики у дискусіях – це теж люди, яким природно часом нехтувати етикою заради захисту своїх інтересів і їх виборців. 

Це завжди тонка межа, як тільки починаєш більше модерувати і зупиняти спроби людей втрутитись у дискусію, то це може призвести до втрати глядацького інтересу, оскільки учасники дискусії будуть почувати себе сковано. Все завжди залежить, напевно, від якостей політика, котрі беруть участь у публічному ток-шоу. У них (прим.ред. – політиків) має з’явитись звичка і політична культура, – каже Олег Деренюга.

За регламентом програми у студії ток-шоу мають бути присутні представники різних політичних сил. Цього понеділка відвідувачі 8 причалу мали можливість наживо чути кандидатів у мери міста: Олександра Сєнкевича та Миколу Круглова, а також чинних депутатів міськради і майбутніх кандидатів на наступну каденцію: Сергія Кантора, Тетяну Казакову, Сергія Ісакова і Олену Кісельову.   

Тетяна Казакова
Олександр Сєнкевич
Сергій Кантор
Головний редактор ТРК “МАРТ” Катерина Сільман і кореспондент Олександр Матюшенко
Директор ТРК “МАРТ” Юрій Тазарачев (зліва) і оператор Олександр Моїсеєв

Живе спілкування з місцевими політиками і кандидатами буде продовжуватись й надалі, оскільки вже наприкінці жовтня миколаївці мають зробити свій вибір на місцевих виборах. 

Запис і пряму трансляцію «Битви за місто» завжди можна переглянути на ютюб-каналі видання «Никвести» та в ефірі телеканалів “МАРТ” і “НісТВ” щопонеділка о 18:45.

Нагадаємо, голова фракціі “Європейська солідарність” у міській раді Олена Кісельова пояснила, чому її політична сила не висунула кандидата в мери міста – її партія не бажає грати технічну роль у передвиборних перегонах.

Як відомо, голова Миколаївської обласної державної адміністрації 2010 – 2014 років Микола Круглов відмовився відповісти на питання, чи є Росія країною агресором по відношенню до України.

Раніше повідомлялось, міський голова Миколаєва Олександр Сенкевич публічно поклявся на Біблії, що він і його родина не заробляють на виготовленні сірої плитки.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram