Бюджетна комісія міськради погодила перелік об’єктів капремонту загальною сумою у ₴3 мільйона

5 жовтня, планово-бюджетна комісія Миколаївської міськради погодила «Перелік об’єктів капітального ремонту на 2021 рік» щодо п’яти об’єктів, які подав департамент енергетики, енергозбереження та запровадження інноваційних технологій.

Про це повідомляє телеканал «МАРТ».

Під час обговорення переліку об’єктів капітального ремонту, що запланований цьогоріч департаментом енергетики, голова бюджетної комісії Федір Панченко нагадав, провалення цього рішення загрожує невикористанням 3-х мільйонів гривень, закладених на виконання цих цілей. Зі свого боку депутат Максим Коваленко запитав, чи планують відремонтувати дитячий будинок сімейного типу по вулиці Озерній на наступний рік, зважаючи на велику кількість проєктів.   

Чи плануєте ви на наступний рік зробити там капітальний ремонт, зокрема заміну вікон? Так сталося, що ми маємо дуже багато проєктів по ремонтах будинків, однак цікавить саме доля цієї будівлі? — запитав Максим Коваленко.

Очільниця служби у справах дітей Юлія Кравченко пояснила, відремонтувати будинок сімейного типу можна завдяки субвенції, яку очікують отримати з держбюджету.

Відповідно до порядку умов надання субвенції, передбачених постановою Кабінету міністрів України від 26 травня 2021 року, там визначені напрямки за якими ми можемо просити субвенцію. Вся робота була проведена: створена місцева комісія, її протокол затверджений рішенням виконкому від 14 липня, подані пропозиції на регіональну комісію, — розповіла вона.

Однак умовою отримання цієї субвенції, відзначила Юлія Кравченко, є наявність проєктної пропозиції та кошторисний звіт майбутнього будівництва. 

Це потребує відповідних грошей, тому ми просимо вас погодити ці видатки, для можливості у майбутньому отримати цю субвенцію. Якщо ми зможемо її отримати, то нам не доведеться витрачати кошти місцевого бюджету, — сказала начальниця служби у справах дітей Миколаєва.

Депутати не стали заперечувати пропозиції, за якої місто підтримає підготовку проєкту майбутнього капітального ремонту, а держава займатиметься його реалізацією. У підсумку члени бюджетної комісії погодили «Перелік об’єктів капітального ремонту на 2021 рік». 

Нагадаємо, телеканал «МАРТ» показав як функціонує один із будинків сімейного типу в Миколаєві, що належить родині Каманіних.

Як відомо, у Миколаєві вже чотири роки місцеві мешканці борються за те, щоби позбавити громадську організацію права оренди території на ринку «Факел», який знаходиться в Лісках. За цей час на спірній ділянці була побудована двоповерхова будівля.

Поширити:

Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031