«Безпечне місто»: у Миколаєві планують оптимізувати систему відеоспостереження

У Миколаєві до кінця цього року мають намір розробити проект інформаційно-телекомунікаційної системи відеоспостереження та аналітики «Безпечне місто».

Про це йдеться у сюжеті телеканала «МАРТ».

В ході комісії депутати розглянули технічне питання про зміну коду видатків для виготовлення проєкту. Андрій Волков пояснив, що тендер було проведено ще на початку цього року, однак весь процес затягнувся через тривалий розгляд Антимонопольним комітетом. Він каже, імовірно монтувати систему та оснащувати її пристроями доведеться в чотири етапи.

Раніше сума 674 496 гривень знаходилися на КПКВК 0217693 «Інші заходи пов’язані з економічною діяльності», ми просимо цю суму перенести на інший КПКВК 0217330 «Будівництво інших об’єктів комунальної власності», а саме нове будівництво інформаційно-телекомунікаційної системи відеоспостереження та відеоаналітики «Безпечне місто», — пояснив він.

Депутат Сергій Кантор наголосив, що у майбутньому на реалізацію проекту за таких умов може знадобитися серйозне фінансування.

Я не проти, я стояв біля основ цього «Безпечного міста». Я не можу руйнувати дитину, якій дав життя. Але я акцентую вашу увагу на тому, що це великий проект, а тому будьте готові, що у бюджеті 2022-го, 2023-го буде потрібно закладати гроші на реалізацію цього проекту, — сказав депутат.

На запитання депутатки Марини Мазанко на чиєму балансі перебуватиме система, керуючий справами виконкому Андрій Волков назвав комунальне підприємство «Міський інформаційно-обчислювальний центр».

Усі наступні камери, програмне забезпечення, яке необхідне для функціонування цієї системи, будуть поставлені на баланс комунального підприємства і будуть у ньому перебувати та обслуговуватись, — сказав Андрій Волков.

Він додав, що наразі комунальне підприємство фінансується у розмірі близько 700-800 тисяч гривень на рік і на даний час додаткових витрат система не потребує.

Ця сума коригуватиметься залежно від етапів та обсягів впровадження програмного комплексу. Коли ми його змонтуємо, тоді буде зрозуміло, і ми вноситимемо корективи. Зараз закладати витрати, доки система не змонтована, ми не будемо, — додав керуючий справами виконкому.

У підсумку більшість депутатів підтримали прохання Андрія Волкова щодо рекомендації бюджетної комісії про перерозподіл видатків на 2021 рік.

Нагадаємо, державна виконавча служба Миколаєва отримає доступ до системи відеоспостереження «Безпечне місто». За допомогою камер, що можуть розпізнавати номери, фахівці самостійно розшукуватимуть автомобілі боржників.

Також повідомлялося, 2 березня, на засіданні бюджетної комісії заслухали плани щодо розширення системи відеоспостереження «Безпечне місто».

Поширити:

Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031