У Миколаєві виконавча служба розшукуватиме боржників за допомогою системи «Безпечне місто»

Державна виконавча служба Миколаєва отримає доступ до системи відеоспостереження «Безпечне місто». За допомогою камер, що можуть розпізнавати номери, фахівці самостійно розшукуватимуть автомобілі боржників.

Про це йдеться у сюжеті телеканалу «МАРТ».

Розширення можливостей Державної виконавчої служби в місті стало можливим завдяки підписанню Меморандуму про взаємодію між Південним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції, що знаходиться в Одесі, та виконавчим комітетом Миколаївської міськради.

Цей Меморандум покликаний на те, щоб ми мали доступ до телекомунікаційної системи «Безпечне місто» і могли отримувати інформацію, яка автоматично фіксується в ній, відносно транспортних засобів, їх пересічення та місця перебування, – зазначив начальник Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції Тимофій Дудін.

Нині державні виконавці Миколаївської області винесли близько тисячі постанов про розшук майна боржників, а саме транспортних засобів. У Миколаєві ж в розшук оголошено 478 автівок. Раніше щоб відшукати правопорушника, треба було звертатися до Національної поліції. Тепер спеціалісти зможуть проводити процедуру самостійно.

Державний виконавець буде бачити рух транспортного засобу, де зупинялася автівка, де боржник її зберігає. Відповідно на місце знаходження будуть виїжджати фахівці, проводити опис та арешт майна, – каже начальник управління забезпечення примусового виконання рішень у Миколаївській області Юлій Голотребчук.

Разом з тим мер міста Олександр Сєнкевич каже, розширені функції не роблять з держвиконавців приватних детективів, а лише полегшують пошук і роблять його ефективнішим.

Система дозволяє за номером автомобіля прослідкувати його рух по місту і зупинку в конкретному місці. Будується маршрут, як пересувалася автівка між камерами з розпізнаванням номерного знаку, – пояснив він.

Зараз в Миколаєві працюють 7 камер з функцією розпізнавання номерів, однак вже скоро їх стане значно більше.

Ми плануємо придбати за кошти міського бюджету ще додатково 144 камери відеоспостереження для системи «Безпечне місто». Встановлять їх наступного року, 100 з них матимуть функцію розпізнавання номерів, – додав миколаївський міський голова.

Миколаїв – перше місто на півдні України, де запроваджують такі механізми. Також саме тут вперше реалізували систему обміну інформацією між  нотарями та бюро технічної інвентаризації і налагодили взаємодію системи актів реєстрації державного стану і  Реєстру громади.

Нагадаємо, з 8 жовтня на автомобільних дорогах семи міст запрацюють прилади фіксації правопорушень, які контролюватимуть дотримання вимог ПДР в автоматичному режимі. Таку камеру встановлять і в Миколаєві.

Раніше повідомлялося, на Кінбурні встановили камери відеоспостереження. Вони дозволяють контролювати пожежі та ситуацію на воді.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram