ФОТО: УНІАН

Банківську картку тепер можна буде поповнити у відділенні “Укрпошти”

Національний оператор поштового зв’язку “Укрпошта” запустив у понад 3 тисячі своїх автоматизованих відділеннях послугу поповнення банківської картки платіжних систем Visa і Mastercard від будь-якого українського банку.

Про це повідомила пресслужба компанії на своєму сайті.

“Укрпошта” запустила у своїх відділеннях послугу поповнення банківської картки. У понад 3000 автоматизованих відділеннях “Укрпошти”, обладнаних платіжними терміналами, тепер можна поповнити картку будь-якого українського банку платіжних систем VISA і Mastercard, – сказано в повідомленні.

Зазначається, що за одну операцію можна зарахувати на картку суму від 50 до 4999 грн. Згідно з повідомленням, комісія за послугу становить 1,5% від суми поповнення, але не менше 10 грн.

Прес-служба підкреслила, що поповнити готівкою можна картку з будь-якою технологією – безконтактну, з чіпом або магнітною стрічкою.

Читайте також: Укрпошта попереджає про шахрайську розсилку з вимогою сплатити мито

Для отримання послуги клієнту необхідно назвати оператору поштового відділення суму поповнення, мати при собі відповідну кількість готівки з урахуванням комісії, а також банківську картку, яку потрібно поповнити, – сказано в повідомленні.

Якщо карта відсутня, клієнт може здійснити операцію, вказавши оператору 16-значний номер банківської картки для поповнення.

Прес-служба також повідомила, що Національний поштовий оператор має 5 тисяч власних POS-терміналів для прийому платіжних карток у найбільш завантажених поштових відділеннях в обласних центрах і населених пунктах, де проживає понад 2 тисяч жителів.

Нагадаємо, національний поштовий оператор «Укрпошта» у партнерстві з авіакомпаніями Авіалінії Антонова та Windrose Airlines запустили програму чартерних рейсів до США для безперебійної доставки експортних відправлень. 

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram