ФОТО: Укрінформ

Укрпошта попереджає про шахрайську розсилку з вимогою сплатити мито

Національний поштовий оператор “Укрпошта” застерігає, що шахраї від її імені розсилають клієнтам електронні листи з вимогою сплатити мито на міжнародне відправлення, і закликає ігнорувати їх.

Про це йдеться у повідомленні Укрпошти у Facebook, передає Укрінформ.

“З’явилася прикра інформація про шахрайські дії від імені Укрпошти. Частина клієнтів отримала e-mail розсилку з вимогою сплатити 2:15 мита на міжнародне відправлення. Укрпошта не робить подібних розсилок та не просить залишати дані ваших банківських карток”, – зазначено у повідомленні.

Укрпошта просить громадян, які побачили в себе такого листа, видалити його, проігнорувати та в жодному разі не робити те, що вказано всередині.

Читайте також: Укрпошта запустила програму чартерних рейсів до США

Компанія запевняє, що нині активно працює над визначенням джерела розсилок, щоб якшвидше припинити цю злочинну діяльність та водночас просить клієнтів бути обережними та ретельно перевіряти інформацію.

Нагадаємо, що у жовтні “Укрпошта” у співпраці із Українським інститутом національної пам’яті напередодні Дня захисника України ввели в обіг марки із серії «Збройні формації Української революції 1917-1921 рр.».

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram