Фото: ГУ ДСНС України у Миколаївській області

Автомобілі з гучномовцями почали курсувати на Миколаївщині

Починаючи з 20 березня на Миколаївщині почали курсувати спецавтомобілі із гучномовцями  для інформування людей про необхідність дотримуватися умов карантину 

Про це повідомляє ГУ ДСНС України у Миколаївської області.

Рятувальники, попереджали про необхідні заходи особистої безпеки задля запобігання поширення коронавірусної інфекції та збереження здоров’я людей в умовах карантину. Попередження із гучномовця вже почули мешканці мікрорайону Намив і Соляні міста Миколаєва, а також Вознесенськ, Баштанка, Нова Одеса,  Южноукраїнськ, Первомайськ.

Фото: ГУ ДСНС України у Миколаївській області
Дивіться також: Продуктовий ажіотаж в миколаївських супермаркетах

У зв’язку з карантином, рятувальники наполегливо рекомендують громадянам без нагальної потреби не залишати місця проживання, не відвідувати місця скупчення людей, під час перебування на вулиці одягати захисні маски та зберігати дистанцію між людьми не менше ніж 2 метри. Важливо, дотримуватись заходів особистої гігієни, подбати про близьких та рідних людей літнього віку, забезпечивши їх усім необхідним, аби їм не довелось виходити на вулицю.

Фото: ГУ ДСНС України у Миколаївській області

«Дисципліна та виконання особистих та загальних заходів безпеки є протидією поширенню коронавірусної інфекції! Будьте пильними та дотримуйтеся рекомендацій фахівців!», – наголошують рятувальники.

Нагадаємо, Центральна адміністрація попередила порушників карантинних обмежень про штрафи.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram