Адміністрація Центрального району Миколаєва попереджає порушників карантинних обмежень

Адміністрація Центрального району Миколаєва попередила порушників карантинних обмежень. Підприємцям, котрі продовжують працювати попри заборону, попередили про штрафи.

Карантин – не привід зачиняти магазини. У Миколаєві сотні підприємців, які потрапили під обмежувальні заходи через поширення коронавірусу, продовжують торгувати товарами далеко не першої необхідності. Попереджувальні приписи про штрафи порушникам роздали представники адміністрації Центрального району.

Рейдовики у складі представників нацполіції, відділу з координації торгівлі та підприємництва та власне представника адміністрації Заводського району, пройшлись Центральним проспектом. В результаті виявили десятки магазинів, які навіть попереджувальні об’яви на двері не почепили.

Дивіться також: У громадському транспорті Миколаєва запровадили обмеження

Власники приватного бізнесу, що порушують правила загальнонаціонального карантину в більшості реагують на попередження спокійно і виважено. На деяких магазинах є таблички, на яких значиться інформація про обмеження кількості покупців за один раз.

Закриття магазинів, які не входять до переліку тих, що торгують товарами першої необхідності – вимушена міра, – стверджує голова адміністрації Центрального району Олександр Береза.

Під час першого рейду представники адміністрації роздавали попереджувальні приписи з вимогою зачинити магазини. На наступному тижні відбудеться повторний рейд. Якщо в його ході виявлять, що підприємці приписи проігнорували, на порушників чекають штрафи.

Нагадаємо, з 17-го березня повинні бути закриті всі заклади загального користування. 

Автор – Наталія Якобсон, оператор – Олексій Семенуха

 

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram