ФОТО: МВС

Аваков видав книжку про спроби Москви створити в Харкові “ХНР”

Від журналістських публікацій до раніше небачених матеріалів – Арсен Аваков презентував книгу про події «Харківської весни» 2014 року.

Про це повідомляє в ТСН.

У неї, каже, увійшли матеріали слідства та розвідки. На деякі довелось отримувати спеціальні дозволи. Уперше в книзі надрукували сепаратистський план із захоплення міста. Із геомітками, чітко розписаною схемою захоплення систем комунікацій та стратегічних об’єктів. За його словами, це фактичне визнання того, що Росія завчасно готувалася до окупації українських територій. І під контролем бойовиків могли опинитися не лише Донецьк та Луганськ.

Тут ще кілька документів, серед них і ті, які лише нещодавно були розсекречені з телефонних розмов лідерів сепаратистів і лідерів, тих часів з московськими кураторами, де вони обговорюють як створювати «ХНР», де вони обговорюють як знищити державну владу, – розповів Аваков.

Нагадаємо, в 2012 році секретні служби Білорусі обговорювали можливість підірвати вибухівкою журналіста Павла Шеремета, що було здійснено чотири роки потому. Записи розмов глави Комітету держбезпеки Білорусі у 2008-2012 роках Вадима Зайцева були передані УП білоруською опозицією. 

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram